Ofertă acceptată Cumpărare directă

L'edentation complete aspects cliniques et the22rapeutiques

Număr anunț
DA20520914
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
CARTEA ARDELEANA SRL (CUI RO15784810)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
05.06.2018 11:24
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.