Atribuită Cumpărare directă

Dicarbocalm*20cpr.mast SNF(COMBINATII( carbonat de calciu/carbonat de magneziu/trisilicat de magnezi

Număr anunț
DA36304706
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
358,80 RON
Data publicării
14.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,80 RON