Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electropompa centrifuga verticala multietajata model 15SV05F040T

Număr anunț
DA20512945
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Furnizor / câștigător
ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.171 RON
Valoare atribuită
7.171 RON
Data publicării
04.06.2018 14:55
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.171 RON

din 7.171 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.