Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TROXERUTINUM / Troxevasin 300 mg x 50 caps.
- Număr anunț
- DA20494963
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,76 RON
- Valoare atribuită
- 104,76 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:45
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,76 RON
din 104,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro