Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de canalizare

Număr anunț
DA20522255
Autoritate contractantă
COMUNA BUDESTI (CUI 3694667)
Furnizor / câștigător
PETRO EXPERT SRL (CUI RO19026630)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.400 RON
Valoare atribuită
49.400 RON
Data publicării
05.06.2018 12:02
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.400 RON

din 49.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.