Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA20514122
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ALBA (CUI 37788456)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,11 RON
Valoare atribuită
236,11 RON
Data publicării
04.06.2018 15:40
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,11 RON

din 236,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.