Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20513585
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,26 RON
Valoare atribuită
353,26 RON
Data publicării
04.06.2018 15:18
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,26 RON

din 353,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.