Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse de curatenie si reparatii

Număr anunț
DA20504401
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano (CUI 29099280)
Furnizor / câștigător
PEDROMIR SRL (CUI RO20603634)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,02 RON
Valoare atribuită
492,02 RON
Data publicării
04.06.2018 10:29
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,02 RON

din 492,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.