Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set tobogane joaca

Număr anunț
DA20488425
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Furnizor / câștigător
MEVIRA INTERNATIONAL SRL (CUI RO36751980)
Cod CPV
37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
858,82 RON
Valoare atribuită
858,82 RON
Data publicării
31.05.2018 09:04
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

858,82 RON

din 858,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.