Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
licență Bitdefender Total Security Multi-Device 2017- Ref.5383/14.05- CCAS
- Număr anunț
- DA20482424
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DRAGON FLY COMPUTERS SRL (CUI 18562940)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189 RON
- Valoare finală
- 189 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:37
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.