Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese auto - stergatoare

Număr anunț
DA20514419
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
DRIFT SERV SRL (CUI RO28963981)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,12 RON
Valoare atribuită
401,12 RON
Data publicării
04.06.2018 15:54
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 18:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,12 RON

din 401,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.