Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA20510925
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,76 RON
Valoare atribuită
874,76 RON
Data publicării
04.06.2018 13:57
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,76 RON

din 874,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.