Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimanta - Scoala Gimnaziala Falcoiu

Număr anunț
DA20525059
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FALCOIU (CUI 25284161)
Furnizor / câștigător
OEM SYSTEMS EVOLVE SRL (CUI 36239000)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697 RON
Valoare atribuită
1.697 RON
Data publicării
05.06.2018 13:37
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697 RON

din 1.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.