Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Original HP C8543X 43X pentru imprimanta HP 9040, 30000 pag

Număr anunț
DA20519686
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.882 RON
Valoare atribuită
1.882 RON
Data publicării
05.06.2018 10:49
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.882 RON

din 1.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.