Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reincarcare tonere

Număr anunț
DA20503972
Autoritate contractantă
Comuna Ciocani (Primaria Comunei Ciocani Vaslui) (CUI 16368344)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,89 RON
Valoare atribuită
204,89 RON
Data publicării
04.06.2018 10:15
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,89 RON

din 204,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.