Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus compatibil Lexmark MS810

Număr anunț
DA20490166
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI RO8354100)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,38 RON
Valoare finală
532,38 RON
Data publicării
31.05.2018 10:07
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.