Ofertă acceptată Cumpărare directă

.MULTIFUNCTIONAL COLOR KONICA MINOLTA A3 BIZHUB C287 + DF-628 + HDD 250GB + SET TONERE CMYK + MASA

Număr anunț
DA20516067
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.740 RON
Valoare atribuită
11.740 RON
Data publicării
05.06.2018 08:39
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.740 RON

din 11.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.