Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de renovare la cladiri

Număr anunț
DA20517460
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
Furnizor / câștigător
BOUNEGRU CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36269825)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.563 RON
Valoare atribuită
11.563 RON
Data publicării
05.06.2018 09:40
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.563 RON

din 11.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.