Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIGURANTA AUTOMATA BIPOLARA 63A
- Număr anunț
- DA20477437
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,08 RON
- Valoare atribuită
- 139,08 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:49
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,08 RON
din 139,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro