Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Grupuri electrogene portabile
- Număr anunț
- DA20504525
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI RO34147856)
- Cod CPV
- 31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 10:33
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro