Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de modernizare drumuri cu îmbracaminte usoara

Număr anunț
DA20522552
Autoritate contractantă
Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
Furnizor / câștigător
DAMI-PROD-COM SRL (CUI RO735096)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439.191,28 RON
Valoare atribuită
439.191,28 RON
Data publicării
05.06.2018 12:12
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439.191,28 RON

din 439.191,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.