Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVA DETERGENT VASE SANO SENSITIVE 700ML

Număr anunț
DA20519591
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,73 RON
Valoare atribuită
6,73 RON
Data publicării
05.06.2018 10:47
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,73 RON

din 6,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.