Ofertă refuzată Cumpărare directă

DETERGENT PENTRU VASE PUR

Număr anunț
DA20517655
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Furnizor / câștigător
OFFICE TECHNOLOGY SRL (CUI RO17795246)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,24 RON
Valoare finală
7,24 RON
Data publicării
05.06.2018 09:46
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.