Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
materiale curatenie
- Număr anunț
- DA20508704
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.646,73 RON
- Valoare atribuită
- 5.576,35 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 12:46
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.576,35 RON
din 5.646,73 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 70,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.