Ofertă acceptată Cumpărare directă

MPACI (MILLON PRE-ADOLESCENT CLINICAL INVENTORY)PACHET NEOFFI + DESENUL FAMILIEI

Număr anunț
DA20511726
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Suceava (CUI 19192993)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,89 RON
Valoare atribuită
890,89 RON
Data publicării
04.06.2018 14:18
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 18:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,89 RON

din 890,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.