Ofertă acceptată Cumpărare directă

MCMI (MILLON CLINICAL MULTIAXIAL INVENTORY, EDITIA A 3-A)

Număr anunț
DA20510933
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Suceava (CUI 19192993)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.311,87 RON
Valoare atribuită
1.311,87 RON
Data publicării
04.06.2018 13:57
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 18:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.311,87 RON

din 1.311,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.