Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMBINATII(NAPROXEN+ESOMEPRAZOL) / Vimovo 500 mg / 20 mg x 60 compr. elib. modif.
- Număr anunț
- DA20491084
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710 RON
- Valoare atribuită
- 714,40 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:36
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,40 RON
din 710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro