Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare drum acces Comuna Balc

Număr anunț
DA20518932
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
CARIER SRL (CUI RO15562953)
Cod CPV
45233226-9 · Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.787,78 RON
Valoare atribuită
25.787,78 RON
Data publicării
05.06.2018 10:27
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.787,78 RON

din 25.787,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.