Ofertă acceptată Cumpărare directă

Samsung Galaxy A5 (2017) - 5.2", Dual Sim, Octa-Core, 3GB RAM, 32GB, 4G - Negru

Număr anunț
DA20512801
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,56 RON
Valoare atribuită
1.007,56 RON
Data publicării
04.06.2018 14:50
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007,56 RON

din 1.007,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.