Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CPAP BOUSIGNAC CU TUB, MASCA, HAM

Număr anunț
DA20520223
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
MEDICAL GRUP SRL (CUI RO17845905)
Cod CPV
33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258 RON
Valoare atribuită
258 RON
Data publicării
05.06.2018 11:05
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258 RON

din 258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.