Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROCRIPTIN 2,5MG / BROMOCRIPTINUM

Număr anunț
DA20518475
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,50 RON
Valoare atribuită
32,50 RON
Data publicării
05.06.2018 10:13
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,50 RON

din 32,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.