Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alprazolam 0.5 mg x 30 cpr / ALPRAZOLAMUM
- Număr anunț
- DA20513039
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,30 RON
- Valoare atribuită
- 132,30 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 14:58
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,30 RON
din 132,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro