Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator biologic Abur FIOLA cu mediu de cultura inclus B Stearothermophilus ( ATCC 7953 )

Număr anunț
DA20508283
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
2.010 RON
Data publicării
04.06.2018 12:32
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010 RON

din 2.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.