Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betabioptal 2mg/5mg/ml pic.oft.susp*5ml F (COMBINATII (CLORAMPHENICOLUM + BETHAMETASONUM)) - 6062
- Număr anunț
- DA20502543
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,96 RON
- Valoare atribuită
- 186,96 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 09:23
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,96 RON
din 186,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro