Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare diverse piese de scihmb pentru utilaje

Număr anunț
DA20512979
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
AUTOMIX SRL (CUI RO15124775)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018,73 RON
Valoare atribuită
4.018,73 RON
Data publicării
04.06.2018 14:56
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018,73 RON

din 4.018,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.