Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 195/75R16C PETLAS PT925

Număr anunț
DA20509107
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 17441273)
Furnizor / câștigător
MILAN SRL (CUI RO20245765)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,24 RON
Valoare atribuită
588,24 RON
Data publicării
04.06.2018 13:00
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,24 RON

din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.