Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corp iluminat stradal cu led 50W

Număr anunț
DA20508911
Autoritate contractantă
Comuna Granicesti (CUI 4441280)
Furnizor / câștigător
LUX-ELECTRONIC S.R.L. (CUI RO32483051)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare atribuită
29.500 RON
Data publicării
04.06.2018 12:53
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.500 RON

din 29.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.