Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ANVELOPE 215/75R16C PETLAS PT825
- Număr anunț
- DA20495275
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,, IULIU COROIANU" CRAIDOROLT (CUI 17495354)
- Furnizor / câștigător
- MILAN SRL (CUI RO20245765)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310,92 RON
- Valoare finală
- 310,92 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:58
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.