Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie componente Aparate de Joaca
- Număr anunț
- DA20505607
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- ART DECOR SRL (CUI RO14808961)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.665 RON
- Valoare atribuită
- 7.665 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:07
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.665 RON
din 7.665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro