Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menaj 160 L , 10 buc/rola
- Număr anunț
- DA20519951
- Autoritate contractantă
- Directia de Salubritate (CUI 23922875)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.198 RON
- Valoare atribuită
- 2.198 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:57
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.198 RON
din 2.198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro