Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Alizee AW09GR, 9000 BTU, Inverter, Clasa A++, Kit instalare inclus
- Număr anunț
- DA20523356
- Autoritate contractantă
- Liceul Teologic Baptist “Alexa Popovici” Arad (CUI 28974646)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,34 RON
- Valoare atribuită
- 882,34 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:39
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,34 RON
din 882,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro