Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANDWICH MAKER PHILIPS HD2395/00

Număr anunț
DA20522483
Autoritate contractantă
Comuna Izvoru Crisului (CUI 4924020)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,61 RON
Valoare atribuită
133,61 RON
Data publicării
05.06.2018 12:09
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,61 RON

din 133,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.