Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEROCOPIERE , DIPLOME

Număr anunț
DA20518208
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
Furnizor / câștigător
GKL CONSULTING GROUP SRL (CUI RO18934806)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.497,89 RON
Valoare atribuită
1.497,89 RON
Data publicării
05.06.2018 10:05
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.497,89 RON

din 1.497,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.