Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rame tablouri
- Număr anunț
- DA20517687
- Autoritate contractantă
- MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU (CUI 3503619)
- Furnizor / câștigător
- KON DESIGN SRL (CUI RO6766156)
- Cod CPV
- 39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,18 RON
- Valoare atribuită
- 252,18 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:47
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,18 RON
din 252,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro