Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat 24000BTU, Aparat aer conditionat 12000 BTU , Kit montaj aparate de aer condi
- Număr anunț
- DA20509644
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.021 RON
- Valoare atribuită
- 13.271 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:17
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.271 RON
din 13.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro