Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb si consumabile autovehicule
- Număr anunț
- DA20516589
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- KORONA RENTALS SRL (CUI 37902592)
- Cod CPV
- 42124100-5 · Piese pentru masini sau motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991,66 RON
- Valoare atribuită
- 991,66 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:03
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
991,66 RON
din 991,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro