Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii-camin de vane
- Număr anunț
- DA20516370
- Autoritate contractantă
- Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
- Furnizor / câștigător
- MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
- Cod CPV
- 44112000-8 · Diverse structuri de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 08:55
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.900 RON
din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro