Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK TL-SG105, 5 x 10/100/1000Mbps [TL-SG105]

Număr anunț
DA20525147
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,42 RON
Valoare atribuită
71,42 RON
Data publicării
05.06.2018 13:40
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,42 RON

din 71,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.