Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branza proaspata vrac
- Număr anunț
- DA20521190
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,40 RON
- Valoare atribuită
- 114,40 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:31
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,40 RON
din 114,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro