Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulciuri

Număr anunț
DA20514795
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI (CUI 4605560)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,16 RON
Valoare atribuită
646,16 RON
Data publicării
04.06.2018 16:24
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,16 RON

din 646,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.